posicionador de soldadura per tornejat de canonades amb servomotor
Dimensions del posicionador

Descripció
- Aquest posicionador de soldadura de canonades s'utilitza per a diverses aplicacions que van des de l'enrotllament de canonades fins al posicionament de peces molt llargues, com ara components de xassís o pals de llum de carrer.
- Els posicionadors de soldadura milloren considerablement la productivitat en soldar canonades, eixos, rodes, colzes i altres accessoris.
- La mida de la plataforma giratòria de soldadura i la càrrega útil de l'eix es poden personalitzar, hi ha disponibles mandrils i rodes de suport.

- Es pot adaptar a altres marques de robots com ara Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Els clients han d'oferir el dibuix del motor, i després deixem el forat d'instal·lació en funció del dibuix del motor)
- El gabinet del PLC és opcional.
Diàmetre del posicionador
| Model | JHY4010T-050 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Classe d'aïllament del motor | F |
| Taula de treball | Diàmetre 500 mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 400 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (es pot personalitzar) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Aplicació
Recanvis d'automòbils, peces de bicicletes, peces de cotxes, mobles d'acer, nova energia, estructura d'acer, maquinària de construcció, equipament de fitness, etc.
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
1.Q: Com triar els vostres posicionadors de soldadura?
A: Si us plau, indiqueu-nos el pes i les dimensions de la vostra peça i mostreu-nos les fotos de la seva posició de soldadura, i us recomanarem el posicionador de soldadura adequat.
2.P: Puc utilitzar el vostre posicionador per al meu robot Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
R: Sí. Però el motor l'has d'oferir i instal·lar tu mateix.
3.Q: Accepteu comandes personalitzades?
R: Sí, podríem dissenyar el posicionador amb diferents mides de càrrega útil i taula de treball.







