Posicionador de soldadura per a reductors RV d'alta precisió

Descripció
● El posicionador de soldadura està compost per una unitat de rotació de la taula de treball, una unitat de capgirament i un sistema de control elèctric.
● El moviment del posicionador es pot controlar ràpidament amb el botó d'inici i aturada.
● Funció d'extensió del control d'enllaç amb altres equips.
● amb avantatges de volum compacte, bon aspecte, pes lleuger i fàcil funcionament.
● Disseny especial segons la peça de treball i el procediment de soldadura del client disponible a petició
El plat giratori del posicionador es pot fer rodó o amb la forma anterior.
La mida de la taula giratòria de soldadura i la càrrega útil de l'eix es poden personalitzar.
● Es pot adaptar a altres marques de robots com Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Els clients han de proporcionar el dibuix del motor, després deixem el forat d'instal·lació en funció del dibuix del motor)
El gabinet del PLC és opcional.
Diàmetre del posicionador
| Model | JHY4030U-120 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Classe d'aïllament del motor | F |
| Taula de treball | 1200 * 650 mm / diàmetre 1200 mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 400 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Principals productes del nostre posicionador de soldadura
Posicionador de soldadura de tipus giratori cap-cua d'1 eix
Posicionador de soldadura giratori vertical de capçal d'1 eix
Posicionador de soldadura giratori horitzontal d'1 eix
Posicionador de soldadura de tipus P de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus U de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus L de 2 eixos
Posicionador de soldadura horitzontal de 3 eixos
Posicionador de soldadura amunt-avall de 3 eixos
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
P: Som una empresa comercial o un fabricant?
R: Som fabricants amb més de 10 anys d'experiència.
P: Teniu la vostra pròpia robòtica de soldadura?
R: Sí. També som fabricants de robòtica de soldadura.
P: On es troba la vostra fàbrica? Com puc visitar-la?
A: La nostra fàbrica es troba a la ciutat de Wuxi, a la Xina.
P: Com podeu garantir la qualitat del producte?
A: Tenim un sistema estricte de control de qualitat en el procés de producció i donem la benvinguda als clients que ens visitin per comprovar la qualitat del producte abans del lliurament.
P: Quant dura el període de garantia?
A: Un any.






