Posicionador de soldadura rotatiu de 3 eixos d'alta eficiència
Dimensions del posicionador

Descripció
● Aquest posicionador de 3 eixos està compost per una unitat de rotació de la taula de treball, una unitat de rotació horitzontal del bastidor i un sistema de control elèctric.
● 2 taules de treball en un posicionador, només cal carregar i descarregar la peça per un costat, treball eficient millorat i espai comprimit
● El moviment del posicionador es pot controlar ràpidament amb el botó d'inici i aturada.
● Es pot adaptar a altres marques de robots com Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Els clients han de proporcionar el dibuix del motor, després deixem el forat d'instal·lació en funció del dibuix del motor)
El gabinet del PLC és opcional.
Diàmetre del posicionador
| Model | JHY4030S-180 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Classe d'aïllament del motor | F |
| Taula de treball | 1800 * 800 mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 1600 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Principals productes del nostre posicionador de soldadura
Posicionador de soldadura de tipus giratori cap-cua d'1 eix
Posicionador de soldadura giratori vertical de capçal d'1 eix
Posicionador de soldadura giratori horitzontal d'1 eix
Posicionador de soldadura de tipus P de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus U de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus L de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus L d'elevació de 2 eixos
Posicionador de soldadura horitzontal de 3 eixos
Posicionador de soldadura amunt-avall de 3 eixos
Posicionador de soldadura de capçal i cua ajustable en material de 2 eixos
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
P: Som una empresa comercial o un fabricant?
R: Som fabricants amb més de 10 anys d'experiència.
P: Teniu la vostra pròpia robòtica de soldadura?
R: Sí. També som fabricants de robòtica de soldadura.
P: Es pot posar el posicionador al logotip del client?
R: Sí, hi podem posar el vostre propi logotip.
P: Com podeu garantir la qualitat del producte?
A: Tenim un sistema estricte de control de qualitat en el procés de producció i donem la benvinguda als clients que ens visitin per comprovar la qualitat del producte abans del lliurament.
P: Quant dura el període de garantia?
A: Un any.






