Posicionador de soldadura d'alta precisió amb servomotor
Dimensions del posicionador

Descripció
SERVOPOSICIONADOR DE 2 EIXOS
- Posicionadors per a sistemes robotitzats de soldadura
-1 eix es pot girar horitzontalment i l'altre eix es pot girar amunt i avall per a la soldadura multiangle de peces complexes
- El posicionador utilitza el mateix dispositiu de conducció que el robot i està disponible amb alta velocitat, alta precisió i alta càrrega útil
- Proporciona una major qualitat de soldadura
- Es pot aconseguir un cos compacte amb un moment admissible, una inèrcia i una capacitat de càrrega millorats
Es pot adaptar a altres marques de robots com Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Els clients han d'oferir el dibuix del motor, i després deixem el forat d'instal·lació en funció del dibuix del motor)
El gabinet del PLC és opcional.
Diàmetre del posicionador
| Model | JHY4030P-080 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Classe d'aïllament del motor | F |
| Taula de treball | Diàmetre 800 mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 400 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg (es pot personalitzar >500 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
1.P: Puc utilitzar el vostre posicionador per al meu robot Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
R: Sí. Però el motor l'has d'oferir i instal·lar tu mateix.
2.P: La teva posició es pot moure en sincronia amb el teu robot?
R: Sí.






