solució robòtica de soldadura automàtica

Com triar una estació de treball fiable?
En primer lloc, expliqueu-nos els detalls de la vostra peça, com ara el material de la peça, el gruix, les dimensions i el pes.
a continuació, indiqueu els vostres requisits: l'efecte de costura de soldadura que voleu, els entorns de treball segurs, etc.
després parlem del vostre procés de producció, com feu el treball de tall? hi ha una gran desviació entre una peça i una altra?
Finalment, recomanem robòtica, posicionadors, rails de robot, sensors làser, cortines de llum de seguretat, tanques de seguretat, etc. adequats per a diferents aplicacions i especificacions que s'adaptin al procés de producció del client.
Paràmetre tècnic del posicionador
| Model | JHY4030U-120 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Aïllament del motor Calss | F |
| Mida del tocadiscs | 1200X650mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Consulteu el pes real |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Components de l'estació de treball robòtica
1. Robot de soldadura:
Tipus: Robot de soldadura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot de soldadura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot de soldadura làser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posicionador
Tipus diferent: posicionador d'1 eix, 2 eixos, 3 eixos, càrrega útil: 300/500/1000 kg o personalitzat
3. Ferrocarril terrestre
Tipus: càrrega útil de 500/1000 kg, longitud ≥3 m opcional.
4. Màquina de soldar
Tipus: Soldadora de 350A/500A
Caràcter: es pot utilitzar per a soldadura d'acer al carboni, alumini d'acer inoxidable i galvanitzat
5. Butxaca de soldadura:
Tipus: 350A-500A, refrigerat per aire, refrigerat per aigua, push-pull
6. Estació de neteja de la torxa:
Tipus: Netejador automàtic de torxes de soldadura pneumàtiques
Funció: tall de filferro de soldadura, neteja de torxes, polvorització d'oli
7. Sensor làser (opcional)
Funció: seguiment de soldadura, posicionament.
8. Cortina de llum de seguretat (opcional)
Funció: normalment instal·lada a la tanca de seguretat per protegir eficaçment les persones bloquejant la cortina de llum de seguretat
9. Tanca de seguretat (opcional)
Funció: Instal·lat a la perifèria de l'estació de treball del robot per aïllar l'equip i protegir la seguretat del personal
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat












