Braç robòtic de soldadura de 6 eixos amb posicionador giratori de 3 eixos
Paràmetre tècnic del posicionador
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Aïllament del motor Calss | F |
| Taula de treball | 1800X800mm / 2500X800mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 1600 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (es pot personalitzar >500 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Descripció
El posicionador de 3 eixos es pot girar horitzontalment en conjunt i les dues taules de treball es poden girar i girar de manera que els treballadors simplement puguin estar drets sobre un costat per carregar i descarregar el material. Redueix la mà d'obra dels treballadors i millora considerablement l'eficiència del treball.
Podeu canviar la disposició de l'estació segons la situació sobre el terreny. Els equips perifèrics que podeu triar inclouen: estació de torxa neta, posicionador rotatiu, sistema de seguiment làser, caixa de control remot, etc. Podem oferir formació tecnològica gratuïta.
Dos tipus de posicionador de soldadura de 3 eixos per a l'opció:
Imatge esquerra: posicionador de soldadura giratori horitzontal de 3 eixos
Imatge dreta: posicionador de soldadura giratori vertical de 3 eixos
Trieu la càrrega útil (càrrega útil estàndard 300 kg/500 kg/1000 kg) i la mida de la taula de treball (mida estàndard 1800*800 mm o 2500*800 mm) que sigui adequada per a la vostra peça! També acceptem personalitzacions!
Material
Soldadura d'acer inoxidable
Soldadura d'alumini
Soldadura d'acer al carboni
Soldadura de tubs/canonades/plaques galvanitzades
Soldadura en fred
Paquet:Caixes de fusta
Temps de lliurament:40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
1. Quina és la configuració mínima per a una estació de soldadura?
A: Un robot i una taula de soldadura. Per a peces complicades, potser calgui un posicionador; si voleu una major eficiència de treball, dos posicionadors són una bona opció.
2. Què inclou tot el sistema de robot de soldadura?
A: Tot el sistema de robot de soldadura inclou el braç del robot, el controlador, la font d'alimentació de soldadura, els posicionadors, els accessoris, el netejador de pistola de soldadura (butxaca), la tanca de seguretat de la cortina de llum de seguretat, etc.
3. El sistema d'estació robotitzada necessita uns requisits ambientals elevats?
A: L'entorn adequat és: 0~45℃, 20-80% HR (sense condensació).











