Estació de treball robòtica de soldadura d'alumini i acer inoxidable de 6 eixos
Descripció
El posicionador de 2 eixos pot aconseguir una rotació horitzontal de ±180° i una rotació de gir.
La rotació del posicionador es controla mitjançant el gabinet de control que es connecta sota el gabinet de control del robot. Durant el procés de soldadura, es poden realitzar moviments sincronitzats entre el robot i el posicionador.
Aquest posicionador és adequat per a peces que s'han de soldar en múltiples angles i es pot utilitzar amb robots de soldadura per a un treball de soldadura més flexible i per millorar l'eficiència i la qualitat de la soldadura.
Paràmetre tècnic del posicionador
| Model | JHY4030P-080 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Aïllament del motor Calss | F |
| Taula de treball | Diàmetre 800 mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 400 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Components de l'estació de treball robòtica
| Producte | Quantitat |
| Robot de soldadura de 6 eixos | 1 conjunt |
| Posicionador de 2 eixos | 1 conjunt |
| Font d'energia per a la soldadura | 1 conjunt |
| torxa de soldadura | 1 conjunt |
| Caixa de control | 2 unitats |
| Estació de neteja de torxes | 1 conjunt |
| Carril lineal del robot | *m (opcional) |
| Sensor làser | 1 conjunt (opcional) |
| Cortina de llum de seguretat | 1 conjunt (opcional) |
| tanca de seguretat | *m (opcional) |
Per què ens triar?
1. Som un dels fabricants de robots de soldadura per lots a la Xina.
2. No només som fabricants de robots, sinó que també produïm posicionadors.
3. Més de 10 anys d'experiència en projectes integrats de robòtica.
4. El sistema de control del robot és fàcil d'operar i estable d'utilitzar.
5. El sistema de control del robot pot controlar fins a 12 eixos.
6. Els nostres productes s'han venut a més de 30 comtats del sud-est asiàtic, Àsia occidental, Europa, Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Austràlia, etc.













