Posicionador servo de càrrega pesada de 2 eixos
Dimensions del posicionador

Descripció
- Com es mou aquest posicionador L de 2 eixos?
Un eix pot girar 360° horitzontalment, l'altre eix pot girar 360° a l'esquerra i a la dreta
El posicionador de soldadura normalment està compost per un mecanisme de gir de la taula de treball i un mecanisme de gir, que permet que la peça de treball es fixi a la taula de treball en l'angle de soldadura o d'ajust desitjat mitjançant l'elevació, el gir i el gir de la taula de treball.
- Com funciona el posicionador?
La sèrie de posicionadors de soldadura és de tipus inclinació lateral, tipus rotació de cap i cua, tipus rotació d'elevació de cap i cua, tipus inclinat de cap i cua i tipus de doble rotació, etc.
Pot coincidir amb un manipulador de soldadura per formar una màquina de soldadura especial automàtica, i també pot coincidir amb equips perifèrics de robot i robots per aconseguir l'automatització de la soldadura. I també podem fer posicionadors de soldadura personalitzats segons les diferents peces de treball i els requisits tecnològics dels clients.
Diàmetre del posicionador
| Model | JHY4030L-080 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Classe d'aïllament del motor | F |
| Tocadiscos | Diàmetre 800 mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 400 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Aplicació
Recanvis d'automòbils, peces de bicicletes, peces de cotxes, mobles d'acer, nova energia, estructura d'acer, maquinària de construcció, equipament de fitness, etc.
Principals productes del nostre posicionador de soldadura
Posicionador de soldadura de tipus giratori cap-cua d'1 eix
Posicionador de soldadura giratori vertical de capçal d'1 eix
Posicionador de soldadura giratori horitzontal d'1 eix
Posicionador de soldadura de tipus P de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus U de 2 eixos
Posicionador de soldadura tipus L de 2 eixos
Posicionador de soldadura horitzontal de 3 eixos
Posicionador de soldadura amunt-avall de 3 eixos
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
1.Q: Pot funcionar el vostre posicionador amb el meu robot Fanuc?
R: Sí
2. El vostre posicionador es pot moure en sincronia amb el meu robot ABB?
R: Sí, només cal que instal·leu el motor de la mateixa marca que el vostre robot al positonitzador.
3.Q: Com es controla el posicionador?
A: Quan utilitzeu un robot JHY, el nostre sistema de control de robots el pot controlar; quan utilitzeu un robot d'una altra marca, podem equipar el posicionador amb un armari PLC per treballar amb el vostre robot.






