Cel·la robotitzada de soldadura amb picasor i carril de desplaçament
Descripció
Normalment, l'abast més llarg és de 2000 mm per a un braç de robot de soldadura. Quan la peça és massa gran per utilitzar un robot de 2000 mm, el carril mòbil ajuda a ampliar la longitud de moviment del robot. El gabinet de control, la font d'alimentació de soldadura i altres equips també es poden dissenyar sobre el carril.
D'altra banda, el posicionador de capçal i cua d'1 eix ajuda a subjectar la peça llarga i girar-la per aconseguir la soldadura frontal i posterior.
Paràmetre tècnic del posicionador
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Aïllament del motor Calss | F |
| Taula de treball | 1800X800mm / 2500X800mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 600 kg / Uns 800 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Paràmetre tècnic del ferrocarril en moviment
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Aïllament del motor Calss | F |
| Taula de treball | 500X500mm (es pot personalitzar) |
| Pes | Uns 450 kg |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (es pot personalitzar >1000 kg) |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Paquet: Caixes de fusta
Termini de lliurament: 40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
P: També he de comprar un posicionador que coincideixi amb el robot de soldadura?
Resposta: Això depèn de la complexitat de les peces de treball. Si la peça és complexa, cal comprar un posicionador que coincideixi amb el robot de soldadura.
P: Quina informació he de proporcionar perquè em pugueu recomanar un robot adequat?
Resposta: Si us plau, proporcioneu els dibuixos detallats de la peça, incloent-hi el material, el gruix, la posició de soldadura, les dimensions i el pes de la peça.
P: Podeu oferir un servei personalitzat per al nostre producte?
Resposta: Sí. Us proporcionarem les solucions professionals del sistema de soldadura robòtica segons el vostre producte específic. Només cal que ens envieu els dibuixos detallats del producte i els requisits de soldadura, i després us presentarem la proposta tècnica personalitzada.
P: Podeu enviar un enginyer al nostre país per configurar la màquina?
Resposta: Sí. Enviarem un enginyer al vostre país per ajudar-vos amb la instal·lació, la posada en marxa i la formació. Si teniu algun problema, també podem oferir un servei en línia.
P: Vull saber la qualitat de soldadura del nostre producte, què he de fer?
Resposta: Podeu enviar les vostres mostres a la nostra fàbrica per fer proves de soldadura. Després de provar la soldadura, us enviarem el vídeo i les imatges de soldadura com a referència. També us enviarem les mostres de tornada per a la seva verificació.












