estació de treball de soldadura robòtica per a peces petites
Paràmetre tècnic del posicionador
| Model | JHY4010U-050 |
| Tensió d'entrada nominal | Monofàsic 220V, 50/60HZ |
| Aïllament del motor Calss | F |
| Taula de treball | Diàmetre 500 mm |
| Pes | Consulteu el pes real |
| Càrrega útil màxima | Càrrega útil axial 100 kg |
| Repetibilitat | ±0,1 mm |
| Posició de parada | Qualsevol posició |
Components de l'estació de treball robòtica
1. Robot de soldadura:
Tipus: Robot de soldadura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot de soldadura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot de soldadura làser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posicionador
Model: JHY4010U-050
Tipus: posicionador de 2 eixos
3. Font d'alimentació de soldadura
Tipus: Font d'alimentació per a soldadura de 350A/500A
4. Butxaca de soldadura
Tipus: torxa refrigerada per aire, torxa refrigerada per aigua, torxa push-pull
5. Estació de neteja de la torxa:
Model: SC220A
Tipus: Netejador automàtic de torxes de soldadura pneumàtiques
Altres perifèrics d'estacions de treball robòtiques
1. Carril mòbil de robot
Model: JHY6050A-030
2. Sensor làser (opcional)
Funció: seguiment de soldadura, posicionament
3. Cortina de llum de seguretat (opcional)
Distància de protecció: 0,1-2 m, 0,1-5 m; alçada de protecció: 140-3180 mm
4. Tanca de seguretat (opcional)
5. Armari PLC (opcional)
Material de soldadura
Soldadura d'acer inoxidable
Soldadura d'alumini
Soldadura d'acer al carboni
Soldadura de tubs/canonades/plaques galvanitzades
Soldadura en fred
Aplicació
Recanvis d'automòbils, peces de bicicletes, peces de cotxes, mobles d'acer, nova energia, estructura d'acer, maquinària de construcció, equipament de fitness, etc.
Paquet:Caixes de fusta
Temps de lliurament:40 dies després de rebre el pagament per avançat
Preguntes freqüents
P: Quina informació he de proporcionar perquè em pugueu recomanar un robot adequat?
Resposta: Si us plau, proporcioneu els dibuixos detallats de la peça, incloent-hi el material, el gruix, la posició de soldadura, les dimensions i el pes de la peça.
P: Podeu oferir un servei personalitzat per al nostre producte?
Resposta: Sí. Us proporcionarem les solucions professionals del sistema de soldadura robòtica segons el vostre producte específic. Només cal que ens envieu els dibuixos detallats del producte i els requisits de soldadura, i després us presentarem la proposta tècnica personalitzada.
P: Quin és el període de garantia i el termini de lliurament?
Resposta: El període de garantia és de 12 mesos. I el termini de lliurament és de 30 dies després de rebre el dipòsit.
P: Vull saber la qualitat de soldadura del nostre producte, què he de fer?
Resposta: Podeu enviar les vostres mostres a la nostra fàbrica per fer proves de soldadura. Després de provar la soldadura, us enviarem el vídeo i les imatges de soldadura com a referència. També us enviarem les mostres de tornada per a la seva verificació.












